FORGOT YOUR DETAILS?

O Firmie

SŁÓW KILKA

Yaxtol - początki

Jesteśmy młodą, prężnie rozwijającą się firmą, działającą na rynku od 2013 roku. W naszej ofercie znajdą Państwo fronty meblowe (lakierowane, forniry), akcesoria meblowe, blaty oraz płyty (MDF, HDF, …). Ponadto oferujemy usługę lakierowania, przyjmując każdy powierzony przez klienta materiał (np. listwy, elementy metalowe, drzwi).Zajmujemy się także produkcją oraz montażem mebli. Obecnie prowadzimy salon meblowy w Trzebnicy na ul. Obrońców Pokoju 1A.Realizujemy indywidualne zamówienia, dostosowując się do potrzeb klienta.

“Stwórz meble swoich marzeń”

Do każdej realizacji podchodzimy indywidualnie. Każdy projekt projektujemy wykorzystując każdą wskazówkę klienta.  Wysoka jakość materiałów i wykonania, pasja i pełne zaangażowanie w realizację powierzonego projektu tworzy zawsze indywidualne i niepowtarzalny mebel, który ozdobi Twoje mieszkanie.

Etapy pracy przy frontach

ŚCINANIE

Jednym z ważniejszych kroków jest odpowiednie ścięcie płyty mdf do podkładu.

Podkład

Drugim krokiem jest pokrycie podkładem. W zależności od koloru frontu podkład ma kolorystykę białą lub czarną.

Lakierowanie

Po podkładzie następuje ścięcie podkładu po którym następuje dwu warstwowe malowanie.

POLEROWANIE

Ostatnim ważnym elementem jest polerowanie. Dzięki polerowaniu otrzymujemy satysfakcjonujący efekt "lustra" na froncie.

Po prawej zobacz szacunków procent prac w firmie związanych z danymi realizacjami do roku 2016

  • Montaż Mebli
  • Fronty Lakierowane

“Marek - Wrocław”

Firma zapewniła fachową poradę oraz szybką realizację zlecenia jak na tak dużą kuchnię. Mogę śmiało polecić firmę osobą wymagającym - satysfakcja gwarantowana!

“Zrób nam wyzwanie!”

Naszą firmę tworzy zgrany i zwarty zespół. Szybki kontakt z klientem oraz własne wykroje dają nam przewagę w terminie realizacji frontów jak i montażu mebli. Przekonaj się sam! Zadzwoń na: 608 439 219

TOP